לחוברת

תורת הכוכבים ומדינת ישראל

שהופיעה בשנת 1997,
שמורה הזכות של הפרסום הראשון, הבלעדי והעולמי
של העובדה שהמדען הדגול

סר אייזק ניוטון

כתב על אסטרולוגיה, ושכתבים אלה נמצאים בישראל כשהם גנוזים במרתפי האוניברסיטה בירושלים.

הדברים הופיעו בכתבה
"תעלומת המגילות הגנוזות
של ניוטון".

קישור לכתבה

זמן קצר לאחר מכן זכתה הידיעה להד בינלאומי כאשר פורסמה על ידי סוכנות הידיעות הצרפתית. כתב הסוכנות בישראל קיבל את הידיעה המרעישה מד"ר יואב בן דב וטלילה סטן.

לכתבה המלאה


תורת הכוכבים ומדינת ישראל (חוברת)החוברת, שהופיעה בשנת 1997, מוקדשת בעיקר לאסטרולוגיה מדינית, מתמקדת ברצח רבין ומתייחסת לאירועים שבאו ועוד יבואו בעקבותיו. 

במקור היוותה החוברת נספח למהדורה החגיגית ה-18 (מהדורת ח"י) של ספרי, "אסטרולוגיה וההורוסקופ שלך", אשר בו , כיאה לספר האסטרולוגיה הישראלי הראשון,  מופיעים שמות הכוכבים בעברית. וכך גם בחוברת כדי לשמור על אחידות.

 

 

מן התוכן:
מחשבות נוספות על ההורוסקופ של מדינת ישראל - האם האופק במעלה 23 מאזניים או בגבול מאזניים-עקרב?  * ראשי הממשלה של ישראל ומזל מאזניים * ליקוי-החמה הגורלי * ליקויי-חמה ואסונות טבע * רעידת האדמה שבעקבות ליקוי-החמה * תחזיות שביססתי על ליקויי-חמה * מהפך 1996 – אותות בכוכבים * אסטרולוגיה ותוצאותיהן של בחירות אחרות * זה היה כתוב בכוכבים ... וגם בעתונים * מבט אסטרולוגי על תהליך השלום * מפת רצח רבין * מפת-הלידה של יצחק רבין * השמש בהורוסקופ-העתיד של מדינת ישראל * מפת-הלידה של בנימין נתניהו * מפת ממשלת נתניהו * מפת-הלידה של יגאל עמיר * הורוסקופ הבורסה
 


בחלקה השני של החוברת מופיעים התכנים הבאים:
מושג-מה על מושגים אסטרולוגיים : מפה-סולארית, העילא ומרכז-השמיים, היבטים מתהווים ונפרדים, אסטרולוגיה הוררית, עוד על "ייחוס כוכבים", הדקנאטים
 

על אסטרולוגיה ודעה קדומה: תעלומת המגילות הגנוזות של ניוטון, ובעקבות ענק-הרוח – ננסים אינטלקטואליים, רוח חדשה מנשבת במסדרונות האקדמיה? וברוסיה – רוחות של קידמה? ומרוסיה בטעות מטאורולוגית? הוכחה סטטיסטית לאסטרולוגיה?

 

 

הדף עלה לאתר ביום 21.6.2007

תאריכי עדכון: 10.5.2011, 19.6.12, 18.6.14