גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
וראו מה קרה,
בצרוף מקרים מדהים,
בדיוק ביום השנה להתפוצצות
הידעת?

כוכב הלכת צדק (יופיטר) הוא אחד מגרמי השמים הזוהרים ביותר בשמי הלילה, השלישי אחרי הירח ונוגה (ונוס)האם ידעת שיופיטר הוא כוכב הברקים?

אומרים שהברק לא מכה פעמיים - מה שממש לא הפריע לשני כוכבי שביט להכות ביופיטר, כוכב הברקים, פעמיים...
ראו
השביט היכה (ביופיטר) פעמייםצדק ומזל סרטן

פרט מאלף הוא שההעצמה הקוסמית הדרמטית שבה זכה צדק כאשר רסיסי השביט שהתנפצו על פניו הגבירו את זוהרו התרחשה בהשפעת מזל סרטן, המזל שנודע בהשפעתו המעצימה על צדק.
ראו מזל החודש - סרטן

ועוד פרט מאלף -

עם שוך הדראמה הקוסמית שחוללו התפוצצויות השביט על פני צדק בימים שבין 16 - 22 ביולי, הסתיימה גם השפעתו של מזל סרטן, והחלה זו של מזל אריה.התצפית שלי והתפוצצותו של כוכב השביטבימים אלה של יולי 2009, ימלאו 15 שנה לאירוע אסטרונומי נדיר שהתרחש במחצית השניה של יולי 1994 -
התפוצצותו של כוכב השביט שומייקר-לוי על פני כוכב הלכת צדק (יופיטר). 
 

 

 

בראיון שהתקיים בגלי צה"ל ביום 13.6.1994, למעלה מחודש לפני התרחשותו של האירוע הקוסמי, שאל אותי רזי ברקאי על המשמעות האסטרולוגית של ההתפוצצות שרבים נדרכו לקראתה. אמרתי שבאותם הימים שבהם יתנגש השביט בכוכב הלכת צדק-יופיטר – כלומר בין ה-16 ל-22 ביולי - תהיה התפתחות מפתיעה ודרמטית בתהליך השלום.‏


 

פרופ' גיורא שביב, שרואיין בתכנית על תקן המדען, ניסה ללעוג לתחזית ויעץ לברקאי "להאמין להבטחתה של האסטרולוגית באותה מידה שהוא מאמין בסיכויים שלו לזכות בפיס בשבוע הבא".‏

 

 

 

 ^ ^ ^

                                                                                                                                        
 

ובתקשורת הכתובה :

  

כשבוע לפני ההתפוצצויות הצפויות, ב-8 ליולי, פירסם מעריב ראיון איתי ועם ארבעה אסטרולוגים נוספים. מבין חמשת האסטרולוגים הייתי היחידה שקישרה בין הפיצוצים לתהליך השלום ושצפתה פריצת דרך מפתיעה:"המפץ הזה, מבטיחה טלילה, ישפיע לטובה על השלום באיזורנו. תהליך השלום יוגבר ויתקדם באופן מפתיע".


 

אני מתארת לעצמי שהתצפית שבה הודעתי על התקדמות מפתיעה בתהליך השלום שתתרחש ממש בימים הקרובים, התקבלה אצל רוב הקוראים במידה רבה של ספקנות.

 

התדהמה לכן היתה רבה כאשר בדיוק באותם הימים שבהם התפוצצו רסיסי כוכב השביט על פני יופיטר, גילו אמצעי התקשורת לציבור ששיחות שלום חשאיות שהתנהלו מזה כמה שבועות בין ישראל לירדן הוכתרו בהצלחה ושתי המדינות עומדות להתחיל בצעד דראמטי בדרך לשלום. ואכן כעבור כמה ימים, ביום 24 ביולי 1994, נפגשו המלך חוסיין ויצחק רבין בבית הלבן והודיעו על סיום מצב הלוחמה בין ישראל לירדן. ההכרזה לוותה בצעדים סמליים כגון מטס של מטוסו המלכותי של חוסיין, שאותו הוא הטיס בעצמו, בשמי ישראל ב־3 באוגוסט 1994, כשהוא מלווה בשלושה מטוסי קרב ישראלים, ומשט של רבין ביאכטה המלכותית של חוסיין.


 

  


הכתבה עלתה לאתר ביום 17.7.2007
עדכון אחרון - 27.7.2009