לחצו על התמונה להגדילה
גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
מפת הלידה של יצחק רבין


1.3.1922 מפה סולארית


מאדים הנמצא במפה זו בהיבט קשה לשמש ולאורנוס מרמז שבמבנה האישיות של בעל ההורוסקופ קיים יסוד המועד לאלימות, או על אפשרות שאדם זה יפול קורבן (שמש/אורנוס במזל ההקרבה – דגים) לאלימות. מיקומו של מאדים התוקפני במזל האמונה – קשת, מסמל אלימות שהרקע לה עשוי להיות אידאולוגי.


מיבנה כוכבי אלים זה הופעל, כאשר מאדים הגיע ביום הרצח למעלה 10 של קשת, וחזר בכך על מצב מולד - ההיבט המרובע לצמידות של שמש/אורנוס שאותו הוא יצר במפת-הלידה. יחד עם זאת, אסור להתעלם מן העובדה שמאדים חוזר מידי כשנתיים לאותו מקום, מה שאומר שהיבט זה חוזר על עצמו בערך כל שנתיים – שלא לדבר על ההיבטים הקשים שמאדים יוצר כלפי הצמידות שמש/אורנוס, כאשר הוא עובר ביתר המזלות המשתנים – דגים, תאומים ובתולה.


מדוע, אם כן, היה ההיבט של מאדים כה קטלני במקרה זה?

את התשובה לכך יש לחפש ב"קידומים" – אותם חישובים סימליים הנובעים ממפת-הלידה עצמה והמשקפים את התפתחותו של הגורל משנה לשנה. בקידומים מסמל כל יום שלאחר הלידה, שנת חיים אחת.


רבין נרצח בהיותו בן 73 שנים ושמונה חודשים; אם נוסיף את אותו מספר הימים (73 ושני שליש, אותם נעגל ל-74 ימים) ליום הולדתו, ה-1 במרץ, נגיע ליום ה-14 לחודש מאי.


ה- 14 במאי.
האם תאריך זה אומר לכם משהו?


נכון, זהו יום הקמתה של המדינה. מה שאומר שהשמש בהורוסקופ-העתיד של רבין, אמורה להגיע בשנה שבה נרצח בדיוק לאותו המקום שבו נמצאת השמש במפת-הלידה של המדינה – המעלה ה-23 של מזל שור. המפץ הסימבולי שנוצר כתוצאה מ"התנגשות השמשות", מסמל בצורה דרמטית וברורה כשמש את החשיבות הקולוסאלית של השמש של ישראל ברצח.


ומה מסמלת השמש של ישראל?שמש אלימה בבית המוות

השמש הנמצאת במפת-הלידה של המדינה בבית 8 (מוות), בהיבט קשה למאדים האלים – מסמלת פוטנציאל חזק להירצחו של העומד בראשה – סמליות שהתממשה כאשר השמש של רבין הגיעה לשמש של המדינה – וכאילו התמזגה איתה.
שתי השמשות חברו זו לזו – ונדמה כאילו שתי המהויות, של רבין ושל ישראל, הותכו ורותכו, חוברו יחדיו, הולחמו ונצרפו ליישות אחת.
בסמליות מהממת זו, יש כדי להסביר מדוע במותו הפך רבין לסמל ולמיתוס. מעניין שרבין מת על "קידוש השמש" של ישראל, וכי "מאורו כבה" מיד לאחר ליקוי-החמה המלא, אותו ליקוי-חמה גורלי ש"נפל" על האופק של המדינה.סמליות הרצח בהורוסקופ של רבין

אך האם ניתן היה לדעת על הסכנה האורבת לרבין, בהסתמך על ההורוסקופ שלו בלבד, כלומר – גם מבלי להשוות אותו להורוסקופ המדינה?
התשובה היא כן. השמש המקודמת של רבין הגיעה כאמור, בשנה בה נרצח, למעלה ה-23 של מזל שור. בהימצאה במיקום מקודם זה סופגת השמש היבט קשה (45 מעלות) מפלוטו הקיצוני והמחתרתי, הנמצא במפת-לידתו של רבין במעלה 8 של סרטן. פלוטו "כיכב" גם בשתי המפות שסימלו את מותו של רבין: "ליקוי-החמה הגורלי" ומפת"רעידת האדמה שבעקבות ליקוי-החמה". פלוטו הנושא את שמו של אל-השאול, הוא סמל לכוחות האפלים הרוחשים מתחת לפני השטח ומסמל על כן את העולם-התחתון ואירגונים מחתרתיים למיניהם – כמו גם את כל הקשור בכוחות-האופל ובמאגיה שחורה. פרט מאלף הוא, שרבנים המשתייכים לחוגים קיצוניים הטילו על רבין את קללת "פולסא דנורא" זמן קצר לפני הירצחו.הכתבה עלתה לאתר ביום 3.11.2006