גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
צירופי מקרים מדהימים קורים ביום השנה
לרצח רבין


ביום השנה השמיני
התחוללה סערת השמש החזקה בהיסטוריה

ביום השנה התשיעי
התמוטט יאסר ערפאת

ביום השנה ה-12
התקיימה ברית המילה של בנו של יגאל עמיר
כיצד מתרחש ליקוי חמה ?

ליקוי חמה מתרחש כאשר הירח המקיף את כדור הארץ חולף בדיוק בין כדור הארץ לשמש ומסתיר את דיסקת השמש עבור צופה על כדור הארץ.


כיצד מתרחש ליקוי לבנה ?

ליקוי לבנה מתרחש כאשר השמש והירח ניצבים זה מול זה, כדור הארץ נמצא ביניהם, וצלו של כדור הארץ מוטל על הירח ומעיב על פניו.יאסר ערפאת קרס ביום השנה למותו של רבין


בצירוף מקרים מדהים התמוטט ערפאת ביום השנה העברי לרצח רבין
ערפאת התמוטט ביום י"ב בחשוון תשס"ה (27.10.2004) בדיוק 9 שנים לאחר מותו של רבין שנרצח בי"ב בחשוון תשנ"ו.קשר נוסף בין ערפאת לרבין – שניהם סיימו את חייהם בצל ליקוי מאורות

רבין נרצח כ-10 ימים לאחר ליקוי חמה שהתרחש במעלה הראשונה של עקרב - רמז למותו של מנהיג בנסיבות אלימות. השמש מסמלת מנהיג, והחמה הלקויה במזל המוות עקרב מסמלת רצח מנהיג.


ואילו ערפאת התמוטט שעות ספורות לפני ליקוי לבנה במזל שור שהתרחש בשעות הראשונות של 28.10.04. הצירוף ליקוי לבנה + מזל שור מיטיבים לשקף את העובדה שערפאת התמוטט בזמן ארוחה. הירח וגם מזל שור קשורים במזון.


ליקוי מאורות המתרחש כאשר השמש נמצאת בעקרב מסמל מוות של מנהיג בנסיבות אלימות. שימו לב - ליקוי לבנה במזל שור כרוך במיקומה של השמש במזל עקרב הנמצא מול מזל שור.מתי באמת מת ערפאת?

שמועה עקשנית שנפוצה מיד אחרי ההודעה הרשמית על מותו ביום 11.11.2007 גרסה שערפאת נפטר יומיים קודם לכן, ב- 9.11.2004, והפרסום עוכב מסיבות פוליטיות.

אם ערפאת נפטר ב-9 בנובמבר הוא הסתלק מן העולם בתאריך שבנוסף להיותוטעון מבחינה היסטורית, הוא הרה גורל בעטיו של מבנה כוכבי נדיר, המלמ"ד, שהופיע בשמים בדיוק שנה קודם לכן, ב-9 בנובמבר 2003. ייחודו של מערך כוכבי זה הוא לא רק בתצורה של מגן הדוד שנוצרה בשמיים בין שש פלנטות ובהם השמש והירח, אלא בעובדה שהירח "חטף" ליקוי בדיוק בשעה שהתקדם במסלולו והצליח להשלים את יצירת מגן הדוד.


בעת ליקוי הלבנה הדרמתי היה הירח, כאמור, במזל שור. סמליות ירחית זו הדהדה וחזרה על עצמה בחלוף כשנה כאשר הלבנה לקתה שוב במזל שור. ליקוי טעון משמעות זה התרחש בשעות הראשונות של ה-28 באוקטובר, שעות ספורות אחרי שערפאת התמוטט.
הכתבה עלתה לאתר ביום 3.11.2006


הכתבה נערכה ביום 15.5.2006