קיראו במדור
זיווג משמיים

על

חיי האהבה האופייניים
לכל מזל

ועל

ההתאמה בין ילידיו
לילידי המזלות השונים
ט"ו באב "חג האהבה" - ולב הארי


לא לשווא חל חג האהבה בחודש אב שמזלו, אריה, הוא מזל האהבה. האריה הוא מזל של אש חמה, ולהבת האהבה ניצתת בקלות בלב הלביא והלביאה המשחרים תמיד לטרף רומנטי. ילידי חודש אב נוטים אמנם לאהבהבים ולפרשיות רומנטיות לרוב, אך כאשר אש האהבה האמיתית אוחזת בלב הארי היא הופכת לאש תמיד. האריה הוא ללא ספק סמל להידלקות הרומנטית ולהתלהבות ולדראמה שבה, ולכן אין מזל הראוי מהאריה לארח את חג האהבה.

 

ומה עם יתר המזלות? תוכלו לקרוא על חיי האהבה שלהם במדורנו זיווג משמיים, המגלה מידי חודש את צפונות ליבו של המזל השולט באותו חודש, ומספר כיצד הוא מתאים מבחינה רומנטית ליתר המזלות.

 

 לכבוד ט"ו באב, חג האהבה, פרסם "ידיעות אחרונות", תחת הכותרת "אהבת עולם" את התצפית הבאה:

 


שאלנו את האסטרולוגית טלילה סטן

אם זו תהיה שנה של אהבה בעולם. היא ענתה שלא

 

"בחג האהבה ונוס (כוכב האהבה) נמצאת במזל בתולה, ויופיטר (כוכב השפע) במזל גדי, שניהם מזלות אדמה, מה שמראה על חוסר זרימה, חישובים חומרניים ותועלתנות יתר. הנדיבות לא תהיה באוויר. הרגשות לא יזרמו אלא יתועלו לאפיקים פרקטיים. נישואי נוחות, למשל, או רגשות מאופקים ומחושבים. אנשים יהיו מאוד ביקורתיים, תוך התחשבנויות קטנוניות ועמידה על קוצו של יוד.

 

"היות ו-ונוס נמצאת בחג האהבה במזל בתולה, מזל שבו היא לא אוהבת להיות, זה יוצר מגבלות, מה גם שהיא מקבלת חיבוק קר מסטורן (שבתאי, כוכב ההגבלות) ואז צפויה השבתה של האהבה, כלומר יש סכר גדול על האהבה. אנשים יבנו חומות סביב עצמם ויהיה מאוד קשה לצאת מתוכן. כל אחד יתבדל ויתחפר מאחורי החומות של עצמו.

 

"מאידך תהיה הרבה נכונות לעבוד על אהבה (כי בתולה הוא מזל של עבודה), מה שאומר שתהיה פריחה לסדנאות וחוגים שמטרתם לעבוד ולשפר את הזוגיות, אבל זהו שוב פרדוקס. למרות הכל תהיה נטייה לאידאליזם יתר בגלל נפטון, כוכב האשליות, שעם התפקחות פתאומית מהן, שעליה רומז אורנוס (כוכב ההפתעות), יהיו הרבה פרידות.

 

"מצב הכוכבים מראה, לצערי, שבשעה שיד לוחצת יד, אנשים ישימו זה לזה רגל".

 

ידיעות אחרונות י"ג באב תשס"ח – 14.8.2008

 

 


הבהרה לגולשי האתר בקשר למשפט האחרון ("שבשעה שיד לוחצת יד..."):
בשעה שבה פנתה אלי העיתונאית חבצלת דמארי בשאלה "האם תהיה אהבה בעולם" עלה מזל מאזניים באופק המזרחי. ישנה שיטה אסטרולוגית Horary Astrology שלפיה מפת הכוכבים של שעת השאלה נותנת את התשובה. מזל מאזניים באופק של מפת השאלה אכן עולה בקנה אחד עם שאלה על זוגיות ואהבה, מה עוד שהשמש נמצאה במזל האהבה אריה. הבעיה היא שונוס, השליטה של מאזניים, נמצאה באותה שעה בבית 12 (סודות) בצמידות לשבתאי - רמז לפעילות סמויה שמטרתה להכשיל. כל זה כאשר מעל לפני השטח (מאזניים באופק), הדברים מתנהלים בהרמוניה.
 

 

ט"ו באב תשס"ח - 16.8.2008