קישורים
לרשימות של כתבות
הקשורות בעתיד המדינה ובמנהיגיהמגן הדוד השמיימי -
ה-ללמ"דתאריכים גורליים בישראל


רצח רבין


נפילתו של אריאל שרוןתצפיות של טלילה סטן


הופיע !

ההורוסקופ של

בנימין נתניהו
נושאים נוספים -

כתבי ניוטון הסודיים


Newton's Secret Manuscripts


האסטרולוגיה של מדינת ישראל ומנהיגיה - מבחר כתבותבדף זה תמצאו קישורים לכתבות בנושא ההורוסקופ של המדינה ומנהיגיה, ותחזיות הקשורות בעתיד המדינה. רובן כתבות חדשות שנוספו לרגל יום העצמאות ה-62 של מדינת ישראל למאגר הכתבות הקודם שפרסמנו לפני ארבע שנים, לרגל יום העצמאות ה-60.

השנה, 2012, נוספה כתבה על הקריסה הקטלנית בהר הרצל שארעה בעת החזרה החגיגית לטקס יום העצמאות תשע"ב.    

 

 

 

יום העצמאות תשע"ב -

הקריסה הקטלנית בהר הרצל באור הכוכבים

הקריסה הקטלנית של עמודי התאורה בהר הרצל בערב יום השואה - וזאת בעיצומה של החזרה החגיגית לטקסי יום העצמאות, מיטיבה לשקף כי יש משהו המעורער מן היסוד במדינת ישראל, משהו המטיל צל כבד על עתידה. 

 

 

 מפת הלידה של מדינת ישראל 

מה צופנת מפת הלידה של מדינת ישראל? כיצד פענחה אותה טלילה, והאם תצפיותיה התגשמו?

 

 

האופק של ישראל - מאזניים או גבול עקרב?

ביום 14.5.1948במוזיאון הישן בתל אביב, הכריז דוד בן גוריון על הקמתה של מדינת ישראל.
בשעה ארבע אחה"צ, כאשר בן גוריון פתח את הישיבה בהקראת מגילת העצמאות, עלתה המעלה ה-23 של מזל מאזניים באופק המזרחי. כאשר סיים בן גוריון את הקראת המגילה, היכה בפטיש ואמר: "הריני מכריז על הקמתה של מדינת ישראל", היתה השעה 4:33 אחה"צ והאופק היה בדיוק בגבול מאזניים-עקרב, כלומר ב- 0 מעלות עקרב.

 

 

ראשי הממשלה של ישראל ומזל מאזניים

מהי הסבירות שלמעלה מ-50% מבין ראשי ממשלתה של ישראל נולדו במזל אחד ויחיד - מזל מאזניים? 

 

 

מפת הלידה של בנימין נתניהו

במפת-לידתו של ראש ממשלת ישראל שולטים שני כוכבי המזל-הטוב נוגה (ונוס) וצדק (יופיטר). כיצד השפיעו שני הכוכבים ה'ממוזלים' - וזאת כנגד כל הסיכויים - על היבחרותו של נתניהו לראשות הממשלה? קיראו על הכימיה המיוחדת שבין מפת הלידה של נתניהו לזו של ישראל.
 

 

האם מה שצפיתי לבנימין נתניהו התגשם?

כשבועיים לאחר רצח רבין, כאשר אף אחד לא האמין שיש לנתניהו סיכוי לזכות בבחירות הקרובות - צפיתי שתהיה הפתעה של הדקה ה-90 ונתניהו ינצח; וכאשר המלך ביבי הראשון היה בשיא כוחו בישרתי על נפילתו הקרובה... 
 

 

הבחירות בישראל בצל ליקוי מאורות

"לפני 3 שנים התרחש ליקוי-חמה בערב שלאחר הבחירות לכנסת, השנה יתרחש ליקוי-לבנה בערב שלפני", כתב האסטרונום יגאל פת-אל,  במדורו שהופיע בערב הבחירות, ביום 10.2.2009

 

 

חוזה המדינה בכוכבים

 אם לשפוט על פי תחזיתו האסטרולוגית של ידידיה חבקין, ששוגרה לדוד בן-גוריון ערב הכרזת המדינה -
ישראל הוקמה בתאריך לא מוצלח. חבקין ניסה להתריע שוב ושוב, אבל המדינה הוקמה בה' באייר, ומשום כך "דרך מדינתנו הצומחת מתכסה מכשולים ללא צורך".

 

 

מפת ישראל והצל

האסטרולוגית יפעת מרטון מציעה מבט חדש ומאתגר על מפת הלידה של המדינה, מהפרספקטיבה של מזל עקרב, המזל הקוטבי למזל שור שבו הוקמה המדינה. 

 

 

ה- 14 במאי - תאריך גורלי בהורוסקופים של רבין, שרון, ומוטי אשכנזי 

לכבוד ה-14 במאי 2008 התפרסם באתר גילוי מרתק על תפקידו הבלתי רגיל והיחיד במינו של ה- 14 במאי בהורוסקופ של מוטי אשכנזי, ועל תפקידו הקריטי של תאריך זה בהורוסקופים של יצחק רבין ואריאל שרון.

 

 

9.11 -  תאריך גורלי בהיסטוריה היהודית והגרמנית 

בעקבות שרשרת אירועים גורליים שפקדו את גרמניה בתשיעי בנובמבר, התרחש ב- 9.11.1938 "ליל הבדולח" הטראומטי שקדם ללילה הארוך ביותר ולחורבנה של יהדות אירופה.

 

 

 ט' באב והתשעה בנובמבר - תאריכים הרי גורל

ב- ט' באב חרב בית המקדש, והתשעה בנובמבר, היום שבו חל ליל הבדולח הטראומטי, בישר את חורבנה של יהדות אירופה.  הנה פרט מאלף – שני התאריכים מקבילים: בשני המקרים שהו היום התשיעי של החודש האחד-עשר...

 

 

התשעה באפריל - תאריך גורלי לעתיד המדינה

אל התשעה בנובמבר הנחשב לתאריך גורלי בתולדות העם היהודי, הצטרף לפני ארבע שנים תאריך נוסף – התשעה באפריל. בין שני התאריכים מקשר מערך כוכבי דמוי מגן דוד שנוצר בשלהי 2003 בתאריך הטעון של התשעה בנובמבר

 

 

תאריכים גורליים

על הזיקות, ההקבלות ויחסי הגומלין שבין תאריכים גורליים בתולדות עם ישראל

9 באפריל, 9 בנובמבר, 9 באב - כיצד טוויים תאריכים אלה במארג הגורלי שאותו מסמל ה-ללמ"ד - אותו מערך-כוכבי-חד-פעמי ונורא הוד דמוי מגן-דוד-חסר שהופיע בשמי ה- 9 במובמבר 2003. קיראו על הזיקה שבין מגן-הדוד-החסר לתאריכים הנובעים מסמליותו - הלא הם ט' בטבת ו-ט"ו בתמוז - כל אחד מהם תאריך-חורבן-חסר-יום.
 

 

מלחמת הכוכבים נפטון-מארס - והמשט לעזה

כוכב הלכת נפטון המיסתורי והמעורפל תוקף השנה (2010) את מארס של ישראל. נפטון הוא אל הים המיתולוגי, ומארס הוא כוכב המלחמה - לכן אין זה מפתיע שמהים נפתחת חזית מתעתעת נגד ישראל. 

 

 

 

הרשימה עלתה לאתר ביום 27.4.2009 בערב יום העצמאות ה- 61 של מדינת ישראל

הרשימה עודכנה ביום 7.11.2009

עדכונים נוספים:

28.6.2010,  18.11.2010,  24.4.2012