גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
ראו גם את הכתבות הרלוונטיות הבאות:

ההימור הגורלי של אריאל שרון


מה צפיתי לשרון?


האם מה שצפיתי לאריאל שרון התגשם?


הקבלה גורלית בין רבין לשרון
מתי באמת נולד אריאל שרון?


אי הבהירות האופיינית לשרון אופפת גם את תאריך לידתו - האם נולד ב- 26 בפברואר או ב-27 בו?למרות שה- 27 בפברואר נחשב ליום הולדתו הרשמי של שרון, שנהג בשנות כהונתו כראש ממשלה לחגוג ביום זה עם עוגת יומולדת פוטוגנית, אימצתי את ה-26 בפברואר כתאריך הלידה של שרון.


את התאריך הזה, ה- 26 בפברואר (1928), נתן לי ברוב נדיבותו האסטרולוג הרצל ליפשיץ. ליפשיץ גילה לי שהוא קיבל את הנתונים משרון עצמו, שאף טלפן בנוכחותו לאמו כדי לברר את שעת לידתו. כאשר ליפשיץ תהה עד כמה מדוייקת היא אותה שעת לידה, הבטיח לו שרון שאמו צלולה לחלוטין למרות גילה המתקדם וכי הוא סומך במאת האחוזים על הזיכרון שלה.


אולי כאן המקום לגלות לכם דבר-מה, משהו שהוא לא ממש סוד כי שרון עצמו לא כמס אותו. הסיפור הוא שליפשיץ נהג מזה עשרות שנים לתת יעוץ אסטרולוגי למי שברבות הימים יהיה, ממש כפי שליפשיץ צפה לו בשנות השפל שלו, ראש ממשלת ישראל.


לדברי ליפשיץ שרון התייחס לתצפית הזאת בספקנות רבה...מדוע נתתי עדיפות לתאריך 26 בפברואר?

למרות שבאופן רשמי נחגג יום הולדתו של שרון ב- 27 בפברואר סמכתי על הנתונים שליפשיץ נתן לי ושאותם קיבל, כאמור, משרון עצמו. העובדה כי על סמך יום זה, ה- 26 בפברואר, צפה ליפשיץ לשרון דברים שהתגשמו, היתה ללא ספק בבחינת מליץ יושר לתאריך הנ"ל. גם מיקום הירח משחק לטובתו של ה- 26 בפברואר -כי אילו נולד שרון ב-27 בחודש היה הירח כבר בורח ממזל שור שכל כך מאפיין את שורון - סליחה שרון - ונמצא במזל תאומים.והנה חיזוק נוסף לטובת ה- 26 בפברואר:

(לשם הבנת הטיעונים הבאים ראו הסבר ב- הקבלה גורלית בין רבין לשרון)


אילו נולד שרון ב- 27 בפברואר היה ההפרש בין יום לידתו לתאריך הגורלי, ה- 14 במאי, 77 ימים (המסמלים 77 שנים).

כלומר אילו נולד שרון ב- 27 בפברואר, גיל 77 היה אמור להיות קטלני עבורו.

אך שרון שרד את גיל 77, ואף צלח את שנת 2005 שהקבילה לשנתו ה- 77, במישנה מרץ.


לעומת זאת - אם שרון נולד ב- 26 בפברואר, יבדילו בין יום לידתו לתאריך הגורלי, ה-14 במאי, 78 ימים (המסמלים 78 שנים).

ואכן כחודש וחצי לפני יום הולדתו ה-78, ברביעי בינואר 2006, התמוטט שרון. עובדה המטה את הכף ומכריעה אותה לטובת ה- 26 בפברואר.הכתבה עלתה לאתר ביום 31.5.07