רעידת האדמה שהיתה צפויה להתחולל ב-11.5.11 ברומא, אכן היכתה בו ביום, אבל בארץ ים תיכונית-לטינית אחרת - בספרד.

המכה ירדה על דרום ספרד, על העיר לורקה.
למה דווקא לורקה?
ה ת ש ו ב הויש לי וידוי:

גם אני "פספסתי" את מקום פגיעתו של קאטאקליזם
שאותו צפיתי. קישור לוידוי
גולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר

האדמה רעדה ב- 11 במאי 2011 - והגשימה תחזית מלפני 97 שנים


 

ביום 11.5.11 דיווחה התקשורת על בהלה רבה שאחזה בתושבי רומא בגלל תחזית ישנה (משנת 1915) שניבאה שביום זה תתחולל בבירת איטליה רעידת אדמה קטלנית.


מי שעמד מאחורי התחזית, רפאלה בנדנדי (Raffaele Bendandi), שנפטר לפני כשלושים שנה, היה חוקר רעידות אדמה חובב שחזה במדוייק כמה אסונות, בהם רעידת האדמה בפריאולי ב- 1976, שבה נספו כאלף בני אדם. הצלחתו של החוקר החובב לחזות רעשים עשרות שנים מראש, וזאת בשעה שהמדע טוען שלא ניתן לחזות רעידות אדמה, מעוררת כמובן את זעמם של המדענים שאצו-רצו אל כל במה גבוהה ומיקרופון פתוח כדי להשתלח בתחזיתו של בנדנדי.


אבל אז, בעוד ה"מומחים" מתחרים ביניהם בהלעגת מי שמאמינים ב"שטויות כאלה" – האדמה רעדה: רעידת אדמה קטלנית שגבתה את חייהם של עשרה בני אדם, פצעה מאות, והחריבה עשרים אלף (!) בניינים, פקדה בשעות הערב את העיר לורקה שבספרד.


הידיעה המרעישה - תרתי משמע - התפרסמה בישראל סמוך לשעה 9 בערב, אבל אבירי הדעת הצרופה, שהיו כבר ספונים באולפני הטלויזיה, מצפים לזכות בדקות תהילה בעבור השמעת הרפליקות הנבובות שלהם, לא נתנו לעובדות לבלבל אותם ולא הרשו לרעידת האדמה לגנוב להם את ההצגה. 

 

 

התגובות שלאחר רעידת האדמה בספרד - תדהמה והתכחשות

דווקא מיד לאחר הרעידה בלורקה (אולי בגלל "אפטר-שוק"...) , קישרו דיווחי החדשות את הרעידה בספרד לרעידה שהיתה אמורה להתחולל באותו היום ברומא.
אבל כמה שעות לאחר מכן התאוששו הממונים על שטיפת מוחו של הציבור מהתדהמה שאחזה בהם, חזרו לנוהל "עסקים כרגיל", ומכבש ההשתקה עבד שעות נוספות. מדף הויקיפדיה שדן בתחזית רעידת האדמה שהיתה אמורה להתחולל ברומא ב- 11.5.11,  נמחק האיזכור שהופיע שם אך כמה שעות קודם לכן, על רעידת האדמה שארעה במקביל בספרד.


ולמחרת -  לא ראיתי את כל העיתונים אבל נראה לי שהדיווח ב"ישראל פוסט" היה מייצג:  תחת הכותרת "רומא לא נחרבה ביום אחד", הופיעה כתבה שלעגה לנבואה שהבריחה רבבות רומאים מבתיהם, מבלי להזכיר שבארץ ים תיכונית אחרת התחוללה רעידת אדמה קטלנית שהבריחה את תושבי העיר הספרדית לורקה מבתיהם.

 

ההתעלמות הממוסדת המופגנת מרעידת האדמה בספרד, מוכיחה שוב שלאינקוויזיציה הספרדית יש ממשיכי דרך הקנאים לאידאולוגיה שלהם כאותם קנאי דת של ימי הביניים. כוהני "דת המדע" חוששים שאם יציגו את העובדות כהוויתן, ו"יודו" שרעידת אדמה אמנם התרחשה בתאריך, אם כי לא במקום הצפוי, האנושות תפסיק לנהות אחר הדוגמות שמשיתים עליה הקומיסארים של המדע, ותפתח חלילה, חשיבה עצמית וביקורתית.
 

 

ויש לי וידוי:

גם אני "פספסתי" את מקום פגיעתו של קאטאקליזם שאותו צפיתי


צפיתי אירוע בקנה מידה אפוקליפטי שיתרחש באמצע אוגוסט 1999. האירוע התרחש אמנם בסביבת היום "המצופה", אלא שהוא לא קרה בישראל, שבה היה אמור להתרחש. מפחד הקאטאקליזם אף ברחתי כתחילת 1999, כחצי שנה לפני המועד שאותו צפיתי, לאוסטרליה.  להמשך

 

 

בימים אלה מופיעה באתר סדרת כתבות על הזיקה המאלפת שבין לורקה לרומא המוכיחה שלא רק בחיזוי היום המדוייק של רעידת האדמה בנדנדי צדק בצורה מדהימה!  

 

הכתבה עלתה לאתר ביום 12.5.2011

עדכון 7.6.2011, 8.6.2011

 


 

הודעה מיום 2.7.2011

קוראים יקרים, ככל שאני חוקרת יותר את הזיקה שבין רומא ללורקה, אני מגלה יותר ויותר קשרים פנטסטיים ולוקח לי זמן לנסח את השגותי. לכן הכתבות בסדרה למה דווקא לורקה? עולות בפסקי זמן של ימים, ולעיתים יותר.   

טלילה 

 


 

 

"פספסתי" את מקום פגיעתו של קאטאקליזם שאותו צפיתי

 

- - -

הערה מאוחרת (מדי) מיום 2.7.2011 

הכותרת המקורית של הכתבה שהופיעה ב- 12.5.11 היתה: "גם אני 'פספסתי' את מקום פגיעתו של קאטאקליזם שאותו צפיתי".אלא שבעקבותמחקר על הזיקה שבין הערים רומא ללורקה שמופיע בימים אלה באתר, אינני יכולה להיתלות עוד באילנות גבוהים - כי רפאלה בנדנדי לא טעה גם בחיזוי מקום רעידת האדמה: לורקה, כך מתברר למרבה התדהמה, היא מהרבה בחינות, יותר רומא מרומא...

- - -

 

 
צפיתי אירוע בקנה מידה אפוקליפטי שיתרחש באמצע אוגוסט 1999. האירוע התרחש אמנם בסביבת היום "המצופה", אלא שהוא לא קרה בישראל, שבה היה אמור להתרחש. מפחד הקאטאקליזם אף ברחתי כתחילת 1999, כחצי שנה לפני המועד שאותו צפיתי, לאוסטרליה.

 

ובאוסטרליה הרחוקה היתה לי הארה. תוך כדי כתיבת מאמר לכתב עת-אוסטרלי על האפוקליפסה שצפיתי, התחוורו לי דברים שלא חשבתי עליהם קודם. בעקבות התובנה החדשה חזרתי ארצה במאי 1999, שלושה חודשים לפני אותו אירוע האימים שצפיתי שיתחולל ב- 11.8.1999. חזרתי כי האמנתי שהאסון הוא לא בלתי נמנע, וכי בחירה נכונה בבחירות הקרובות שעמדו להערך במאי 1999, תמנע את הגזירה. פרטים בהמשך.

 

ואכן הציבור בחר בבחירה שלהשקפתי היתה הנכונה. וביום 17.8.99 (ששה ימים לאחר היום שצפיתי) ניחתה המכה; הזוועה לא התחוללה בישראל - אלא בצפון מערב טורקיה. זו היתה קטסטרופה אמיתית, רעידת אדמה מלווה בצונאמי, שבה קיפחו את חייהם כ-20,000 בני אדם, בהם גם כמה ישראלים.


לא קל לחזות רעידת אדמה שתתחולל ביום מסויים, ועל אחת כמה וכמה קשה לדייק גם במיקום שבו תתרחש. וזה שבוודאי נכון שבעתיים אם חוזים את אותה רעידת האדמה כ- 100 שנה (!) קודם להתרחשותה, כפי שהפליא לעשות רפאלה בנדנדי. אני צפיתי את הקאטאקליזם "רק" כשנה לפני שהתחולל. במקרה שלי היו לי מחשבות שניות, כמה חודשים לפני האירוע הצפוי, לגבי מקום האירוע. סביר מאוד להניח שאילו בנדנדי היה חי בימים אלה, גם הוא היה אולי משער שיתכן שהרעש לא יתחולל ברומא, דווקא, אלא במקום אחר. יתכן אפילו שהיה מצליח לדייק במיקום, כי ישנם לא מעט רמזים מדוע הרעש "בחר" מכל המקומות, דווקא בעיירה הספרדית לורקה. גם אני, אילו הייתי מקדישה עוד זמן ומחשבה, סביר להניח שהייתי מצליחה לצפות את האזור שבה אירעה רעידת האדמה, כפי שאסביר בהמשך הכתבה.

 

 

12.5.2011