ה - ללמ"ד
ל יקוי לבנה במגן דוד


ביום 9.11.03 נוצד מערך כוכבים דרמטי שלא ארע מאז ומעולם - הללמ"ד - מגן דוד ובו ליקוי לבנה

לכתבות בנושא ה-ללמ"דלבד מהעובדה שליקוי הלבנה של דצמבר 2011 עלה באופק של ישראל

ליקויי לבנה נחשבים לבעלי השפעה מיוחדת על היהודים:

לפי המסורת היהודית,
ליקוי הלבנה מסמל רעות ליהודים ואילו ליקוי החמה הוא סימן רע לגויים.ב–4 ביוני 2012

ישוב הירח וילקה
ושוב יכוון הליקוי לישראל


ראו
ישראל - בין ליקויים לליקוי מאורותגולשים יקרים -
לצבע הטקסט נודעת משמעות:

טקסט כחול = לינק
טקסט סגול = הסבר
שיאו של ליקוי הלבנה התרחש בשעה 16:31 במעלה ה- 18 של מזל תאומים, בדיוק כאשר אותה המעלה - 18 תאומים - עמדה לעלות בתזמון מופלא באופק המזרחי של ישראל.

כך שלא יכולנו ליצפות בהתהוותו של הליקוי שהתרחש בשמיים הלא נראים, ואף לא ברגע השיא שלו, שבו החלה הלבנה האפלה לעלות באופק המזרחי על רקע השמיים המחשיכים.בשעה שהלבנה הלקויה עלתה באופק של ישראל
קיבל פרופ' דן שכטמן את פרס נובל לכימיה בשטוקהולם.

היש קשר?
קיראו על
הזיקה שבין נבואת ה-ללמ"ד
ל"מבצע עופרת יצוקה".
בכתבה
תצפית מגן הדוד השמיימי - נבואת הזעם במבט לאחורבציטוט מתוך הניו-יורק-טיימס נתקלתי במקרה לפני יומיים
(10.1.12) כאשר חיפשתי אסמכתא להתבטאותה של ציפי לבני (...מגיבה בפראות...") המצוטטת במאמר זה.

דצמבר 2011 - לבנה לקויה עולה באופק של ישראל


האם הירח שהעפיל בשיא ליקויו באופק המזרחי של ישראל מאפיל גם על האופק המדיני של המדינה?

 

ליקוי הלבנה שהתרחש במוצאי שבת 10.12.11 היה נדיר ביותר: בתזמון יוצא מן הכלל, בדיוק כאשר הירח היה בשיא ליקויו בשעה 16:31, הוא החל לעלות באופק המזרחי של ישראל.

 

בהתכוונות המתוזמנת והמופלאה הזאת של ליקוי הלבנה לישראל,  מהדהד ליקוי לבנה דרמתי אחר: ליקוי הלבנה שהתחולל ב-ללמ"ד - אותו מערך כוכבי דמוי מגן דוד שהופיע בשמי סתיו 2003, בהתכוונות מיוחדת לישראל.


האם ביאתו של ליקוי הלבנה נורא-ההוד מסמלת את התגשמות נבואתו המבעיתה מלפני שמונה שנים?

 

 

לפני שאנסה להשיב על שאלה זו אזכיר לקוראים שליקוי הלבנה שהטיל את אותו צל אפל על עתידה של ישראל, התחולל  ב – 9.11.2003 במערך כוכבי דרמתי שלא ארע כמותו מאז ומעולם: מגן דוד שמיימי שאחד מששת קודקודיו נבלע בעת הליקוי באפלה – ה-ללמ"ד (ליקוי לבנה במגן דוד) 

 

בתצפית שפרסמתי בנובמבר 2003, צפיתי שדמותה של האם האיומה שאותה מסמלת הלבנה הלקויה, תפרוץ מהמאפליה כעבור חמש שנים.


ואכן כעבור חמש שנים, בשנת 2008, הגיחה דמותה המבעיתה של האם האיומה.והחרידה את המדינה. כבר בתחילתה של אותה שנה, בחודש  מרץ, התפרסמו שני מקרים מזעזעים: האם המתעללת מירושלים שאף הפכה את אחד מעולליה ל"צמח", ואמא טאליבאן מנית שמש.
תוך חודשים ספורים נחשפו עוד ועוד אימהות-איומות, כמו למשל האם המרעיבה, והאם מנתיבות שאנסה את שני בניה הקטינים. את סאת-הזוועה גדשו באותו קיץ (2008) האמא של רוז פיזם, הילדה בת הארבע שגופתה נמצאה בירקון, ושתי האמהות שהטביעו את בניהן, גם הם בני ארבע, ימים ספורים לאחר שנחשפה פרשת רוז.


אולי אפשר היה לראות סימן לבאות בעובדה שביממה שקדמה לליקוי הלבנה - אותו ארכי-סמל של האם הרעילה - התפוצצה פרשת רמדיה, תחליף חלב האם שהטיל מומים ואף מוות על תינוקות שניזונו ממנו.

 

 

הפנים הנוספות של האם האיומה
לצד האם מהמאפליה,  צפיתי שהירח השלילי יאפיל גם על סמל בטחון מרכזי אחר – הבית, ויגרום לרבים לאבד את ביתם, אם בגלל אסונות טבע ומלחמות ואם בגלל סיבות כלכליות. בהשפעת האם האיומה תהיה תחושה של חרדה ושל מה שהגדרתי כ"חיים על סף תהום".

 
כמו כן צפיתי:  "סכנה לבתים ולדייריהם בכלל ולבית הלאומי בפרט, היווצרות שכבה גדולה של חסרי בית בגלל בעיות משכנתה... פשיטת רגל של בנק, ופשיטת רגל של המדינה. האדמה תירווה דם בשל סכסוכי קרקעות וגזילת אדמה."


ואכן בשנת 2008, באותו היום שבו התגלתה גופתה הקטנה של הילדה רוז פיזם בנהר הירקון, בתאריך הטעון של 11.9 ניתן גם האות להתמוטטותם של בנקי המשכנתאות "שהיו גדולים מכדי ליפול". באותו היום החלה קריסתו של הבנק של האחים ליהמן, ושאר הבנקים שהחזיקו במשכנתאות שכונו "רעילות" התמוטטו בעקבותיו כמו קוביות דומינו.

 

ובאשר לתצפית בדבר "פשיטת רגל של מדינה" - כשכתבתי את הדברים, בנובמבר 2003, הם נשמעו הזויים לחלוטין. כי באותם הימים היה מקובל להניח, כמעט כאקסיומה, שמדינות אינן מועדות לפשיטת רגל. והנה כעבור חמש שנים, בדיוק כפי שהתצפית חזתה, דיווחה התקשורת::"איסלנד פושטת רגל !" והביזנסוויק כתב ביום 10.10.08: "זו אמירה מדהימה: איסלנד פושטת רגל. אבל זה בדיוק מה שקרה אתמול..."

בינתיים הפך המושג של מדינה פושטת רגל לחזון כמעט נפרץ, ולאחרונה מתנודדות יוון, איטליה, ספרד, פורטוגל ואירלנד על סף פשיטת רגל.

 

 

"בעלת הבית השתגעה"
אותו פן מוטרף של הלבנה הלקויה ההורסת בתים על יושביהם - שאותו כיניתי "בעלת הבית השתגעה"  - בא לידי ביטוי ב"מבצע עופרת יצוקה" שחוללה ישראל בדצמבר 2008 ברצועת עזה. המבצע גרם לנזק עצום לישראל: "דעת הקהל בעולם שינתה בעקבותיה את יחסה לישראל באורח דרמטי. ישראל נהפכה למוקעת כפי שלא היתה מעולם, תמונות עזה נצרבו עמוק בתודעת העולם." 

 

מי שהיתה שרת החוץ באותו הזמן, ציפי לבני – שבהיותה בת מזל סרטן נשלטת על ידי הירח – הכריזה בעת מבצע עופרת יצוקה שישראל היא נדינה שכאשר יורים על אזרחיה "היא מגיבה בפראות - וטוב שכך"

 

"בעל הבית השתגע" דיווח ה"ניו יורק טיימס" לאחר פתיחת מבצע עופרת יצוקה, "משהו המעלה את הדימוי של משוגע שאינו ניתן לשליטה."

 

שימו לב עד כמה מזכיר התיאור הבדיעבדי שנתן ה"ניו יורק טיימס" לאירועי דצמבר 2008, את תצפית ה-ללמ"ד לשלהי 2008:

"לבנה הלוקה בנפשה תבוא לידי ביטוי בלתי מבוקר – בבחינת 'בעלת הבית השתגעה' ... בעוד 5 שנים."  (פורסם בנובמבר 2003)

 

 

המשך הכתבה יעלה לאתר בתוך כשבוע

(היום 12.1.2012)

 


 

תורת הגבישים של פרופ' שכטמן, ליקוי הלבנה - וה-ללמ"ד 

ליקוי הלבנה הדרמתי שחל ב-10.12.2011 הוא "קאמבק" של אותו ליקוי לבנה יחיד במינו שארע ביום 9.11.2003 במערך הכוכבי דמוי מגן הדוד – ה-ללמ"ד (ליקוי לבנה במגן דוד).

בעת היווצרותו של ה-ללמ"ד ניצב סאטורן-שבתאי "כוכב היהודים" במקום הגבוה ביותר בכיפת השמיים של ישראל, עובדה "המתכתבת" עם מיקומה של הלבנה הלקויה של דצמבר 2011 באופק המזרחי של ישראל; האופק המזרחי ופסגת השמיים הם שתי הנקודות החשובות ביותר בהורוסקופ ומסמלות אירועים קונקרטיים. הגילוי של דן שכטמן בתורת הגבישים הוא בתחומו של סאטורן כי כוכב זה מסמל גבישים. ה-ללמ"ד, בהיותו מגן-דוד-חסר שאחד מששת קודקודיו נבלע בעת ליקוי הלבנה באפלה, מסמל את הקשר שבין הספרות 5 ו-6 – ואילו הגביש הלא סימטרי של שכטמן הוא שילוב של מחומשים ומשושים –  קשר המשתקף גם בהופעתו של ה-ללמ"ד בדיוק 65 שנים לאחר ליל הבדולח שהתחולל בגרמניה ב- 9.11.1938. 

"ליל הבדולח" מכונה בשפות לועזיות "ליל הקריסטל", וקריסטל, המשמעות הנוספת הנודעת לו - מלבד בדולח - היא גביש. אז הנה עוד קשר לתורת הגבישים –  אותו בדולח-קריסטל-גביש מזכיר את היהלום, שהוא הגביש בשיא גיבושו – החומר הקשה ביותר בטבע.

 


 

לקריאה נוספת: 

קיראו על הזיקה שבין נבואת ה-ללמ"ד ל"מבצע עופרת יצוקה". בכתבה
תצפית מגן הדוד השמיימי - נבואת הזעם במבט לאחור

 

 

מומלץ גם לקרוא על הצעדים שהקדימו את "מבצע עופרת יצוקה" והובילו אליו: תוכנית ההתנתקות ומלחמת לבנון השנייה, וכיצד הופיעו בנבואת ה-ללמ"ד:

 

התשעה באפריל - תאריך גורלי לעתיד המדינה

(הזיקה לתוכנית ההתנתקות)

 

ט באב, בשורת מגן-הדוד-השמיימי - ותוכנית ההתנתקות


יז בתמוז: תאריך גורלי בהיסטוריה היהודית העתיקה – והחדשה 

(הזיקה למלחמת לבנון השניה)

 

  


 

 

הכתבה החלה לעלות לאתר ביום 13.12.2011    

תאריכי עדכון